Teknoloji

Slack, Şirkette Olanları Kaçırmamanızı Sağlayacak Yapay Zeka Özelliğini Duyurdu

Firmaların sıklıkla tercih ettiği anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Slack, Gevşek AI“adlı yeni bir özellik eklendi. Slack Enterprise kullanıcıları için ücretli eklenti olarak sunulan bu özellik, adından da anlaşılacağı üzere yapay zeka tarafından destekleniyor ve kullanıcılara, işlerini kolaylaştırır.

Slack kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan biri kanal sayısının çokluğu ve bu kanallarda iletişim eksikliğidir. İleti yığınlar . Yalnızca hafta sonu tatili veya yıllık izin sırasında bildirimlerle dolup taşan kanallar, işçinin işe döndüğünde bocalamasına neden oluyor. İşte bu tür durumlar için Slack AI hayat kurtarmaolacak.

Slack AI ile yalnızca bir bahis hakkında yazılan mesajlara erişilebilmektedir.

Uygulamanın sağ üst kısmına eklenen yıldız simgesinden ulaşılabilen Slack AI, bir kanaldaki okunmamış mesajları görüntülemenize olanak tanıyor. herkese veya bu mesajların bir özetine erişmenizi sağlar. Üstelik bunu son 7 gün boyunca veya belirli bir süre boyunca yapabilirsiniz. Böylece şirkette neler oluyor, hızlı bir şekilde takip edilebilir.

Slack AI’nin bir diğer özelliği de soruları yanıtlamaktır. duyarlı bir şekilde tasarlanmış olması. Bir konu hakkında basit bir cümle yazacak olan kullanıcı, yazdıklarına hızlı bir şekilde cevap alabilecektir. Yapay zeka, Slack kanallarındaki mesajları tarar ve kullanıcının aradığı konuyu arar. çabuk ulaşmaksağlayacak.

Soruları yanıtlamak için Slack AI, Slack’e bağlanın üçüncü taraf hizmetleriyle Aynı zamanda entegre çalışacak. Diyelim ki Slack ve Notion ve Box hesapları birbirine bağlı. Slack AI’ye sorulan bir sorunun cevabı Notion ve Box’ta mevcut bir cevaptır. eğer dosyada mevcutsaYapay zeka söz konusu cevabı kullanıcıya sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu